I. Renduda-Dudek: Dla mnie to był oczywisty skandal

  • 10.07.2020, 12:56
  • #CodziennieWieszWięcej
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przewodnicząca Rady Miasta odniosła się do wczorajszego spotkania premiera Mateusza Morawieckiego z samorządowcami, podczas którego to prezydent Jarosław Górczyński, jako jedyny z obecnych na sali włodarzy nie otrzymał promesy dla Ostrowca Świętokrzyskiego na dotację w ramach tzw. samorządowej tarczy antykryzysowej.

[zobacz wideo]

 

zobacz również:  Ostrowiec bez "kartki" od Premiera

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rt
rt 10.07.2020, 22:54
Brawo 19.22
Taka kasa tylko za co???
Radni oby - nie bez radni.
stw
stw 10.07.2020, 19:22
Jedno się zgadza,że radni pracują dla mieszkańców bo to oni was wybrali ale i otrzymujecie też dobrze płatne stanowiska których wcześniej nie mieliście.O zarobkach można przeczytać w corocznych zeznaniach.Czytając ich można dostać zawrotu głowy,że w takim Ostrowcu Św.zarabiać tyle można.Głosować społeczeństwo wie na kogo i sugerować szanowna Pani nie trzeba,tym bardziej Pani nie powinna.
 Przepr. I Spad.
Przepr. I Spad. 10.07.2020, 17:29
To jak PiS owi przeszkadza Pan Górczyński
To można Prawda ? zaprosić któregoś z wice .

Ale nie.... Ale nie,,, Płytkie strasznie

Pozostałe