WSBiP: U nas można studiować z dowolnego miejsca na świecie

  • 09.07.2020, 13:33
  • Bartek Gębusia
U nas można studiować z dowolnego miejsca na świecie
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Szkolnictwo w czasie pandemii koronawirusa zmieniło się diametralnie, w większości przypadków praca placówek edukacyjnych została przeniesiona do sieci zarówno w szkołach podstawowych, średnich jak i na wyższych uczelniach. 

Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości jako pierwsza uczelnia w Polsce dała możliwość studiowania na kierunku „Geopolityka i geostrategia”. Propozycja uczelni daje możliwość studiowania bez wychodzenia z domu, z dowolnego miejsca na świecie. Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości zadbała o dobre „połączenie” ze studentami, jednak to co jest najważniejsze to wyspecjalizowana kadra. Uczelnia zatrudnia wykładowców z wieloletnim doświadczeniem.  Szkolnictwo wyższe, a zwłaszcza studia podyplomowe to dobra inwestycja, która powinna się zwrócić m.in. w postaci zdobytej wiedzy, poszerzonych horyzontów, uzyskanych kwalifikacji, polepszenia pozycji na rynku pracy. Teraz to wszystko można zrobił w łatwy i przystępny sposób.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe