Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Wszyscy ruszyli w teren

  • 04.07.2020, 12:14
  • #CodziennieWieszWięcej
Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Wszyscy ruszyli w teren zdj. prywatne

Podziel się:

Oceń:

Aktywną sobotę spędzili w Ostrowcu Świętokrzyskim działacze Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości przekonując Ostrowczan do udziału w wyborach prezydenckich. Oczywiście każdy argumentował i agitował na rzecz swojego kandydata czyli PO za Rafalem Trzaskowskim a PiS za Andrzejem Dudą. Ostatnie opublikowane sondaże pokazują, że obaj kandydaci idą "łeb w łeb" a różnica jest na poziomie błędu statystycznego. [zobacz zdjęcia].

 

 

Targowisko Miejskie w Ostrowcu Świętokrzyskim zostało wybrane przez obie partie do prowadzenia kampanii wyborczej. Działaczy i sympatyków pracujących na rzecz kandydatów wsparli parlamentarzyści: Marzena Okła-Drewnowicz (PO), Bartłomiej Sienkiewicz (PO), Andrzej Kryj (PiS), Jarosław Rusiecki (PiS). Rozdawano ulotki i prowadzono rozmowy, które mają przekonać mieszkańców miasta i powiatu. II tura wyborów odbędzie się 12 lipca.

 

#CodziennieWieszWięcej

Zdjęcia (18)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe