B. Młynek: Wszyscy, jak „jeden mąż” lubimy pomagać

  • 03.07.2020, 08:32
  • Bartek Gębusia
Młynek: Wszyscy, jak „jeden mąż” lubimy pomagać
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Fundacja „Promyk” od lat w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi przedszkole i szkołę podstawową, są to placówki specjalne, w których prowadzone są zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Dyrekcja i nauczyciele z Promyka, starają się pomagać swoim podopiecznym na różnych płaszczyznach stąd też udział w akcji #GaszynChallenge. Zebrane środki finansowe wesprą leczenie małej Zosi, która boryka na rzadką chorobę SMA oraz dla Kamila Kosno, wychowanka „Promyka”, który cierpi na niedosłuch.
Zasady akcji #GaszynChallenge są bardzo proste. Nominowani muszą wykonać dziesięć pompek lub przysiadów. Jeżeli nie zrobią tego w ciągu 48 godzin – wpłacają na rzecz chorych dzieci minimum 10 złotych od osoby. Jeśli jednak podejmą wyzwanie na czas, muszą wpłacić minimum 5 złotych od osoby.

Fundacja Promyk do akcji zaprosiła Salon Enklawa Piękna, Koło Polskiego Związku Wędkarstwa nr 34 z Ostrowca i grupę taneczną Zumba z Siłowni Olimpia oraz  firmę Mimar. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe