OSTROWIEC: Koniec gry. Mundurowi zabezpieczyli 3 automaty i ponad 5 tys. złotych

  • 02.07.2020, 15:12
  • Źródło: Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim
OSTROWIEC: Koniec gry. Mundurowi zabezpieczyli 3 automaty i ponad 5 tys. złotych

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Kielcach zabezpieczyli wczoraj 3 automaty mogące służyć do prowadzenia nielegalnych gier hazardowych. Mundurowi zabezpieczyli ponadto ponad 5000 złotych. Ustawodawca za nielegalne prowadzenie gier hazardowych przewidział karę do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoką grzywnę.

Ostrowieccy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wspólnie z funkcjonariuszami Świętokrzyskiego Urzędu Celno- Skarbowego w Kielcach, złożyli wczoraj służbową wizytę w jednym z lokali w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mundurowi podejrzewali, że prowadzone są tam nielegalne gry hazardowe. Na miejscu funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 3 automaty mogące służyć do gier hazardowych oraz pieniądze w kwocie ponad 5000 złotych, pochodzące najprawdopodobniej z przestępstwa. Nielegalne automaty oraz gotówka zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach. Okoliczności sprawy zostaną wyjaśnione podczas prowadzonego postępowania.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za nielegalne prowadzenie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz wysoka grzywna.

 

 

Źródło: Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe