Piotr Brodawka trenerem KSZO SMS

  • 29.06.2020, 18:55
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Piotr Brodawka trenerem KSZO SMS
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek 29 czerwca odbyła się konferencja klubu KSZO Ostrowiec. Na której oficjalnie poinformowano o zgłoszeniu zespoły KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski do gry w II lidze siatkówki kobiet. Trzon zespołu będą tworzyć uczennice ostrowieckiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W konferencji udział wzięła Anna Trojanowska - dyrektor ZSOMS w Ostrowcu Świętokrzyskim, Mariusz Rokita - prezes KSZO Ostrowiec, Dawid Ogórek - dyrektor sportowy KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, Piotr Brodawka - trener drużyny oraz Kaja Klepacz - przyjmująca KSZO SMS.

Zarówno dyrekcja SMS-u jak i prezes KSZO podkreślają, że najważniejsza jest nauka. Plan zajęć dydaktycznych i grafik treningów ma być dostosowany do terminarza rozgrywek. Podczas konferencji oficjalnie potwierdzono informację, że pierwszym trenerem KSZO SMS będzie ostrowczanin Piotr Brodawka.

Piotr Brodawka jest wychowankiem GUMP Ostrowiec. Występował  m.in. w STS Skarżysko i Effector Kielce. Przez dwa sezony był statystykiem w KSZO Ostrowiec S.A., w poprzednim sezonie,  u boku Rafała Dytkowskiego, prowadził siatkarki SMS-u w III lidze. 

W KSZO SMS trwa kompletownie składu drużyny. Klub prowadzi również rozmowy z bardziej doświadczonymi siatkarkami m.in. na pozycji rozgrywającej. 

W sezonie 2020/2021 w II lidze wystąpi 40 zespołów podzielonych na 4 grupy. Siatkarki KSZO SMS najprawdopodobniej zagrają w grupie południowo-wschodniej. Dokładny podział na grupy zostanie zatwierdzony 7 lipca przez zarząd PZPS.
Przygotowania do sezonu siatkarki KSZO SMS Ostrowiec rozpoczną 3 sierpnia. II-ligowe rozgrywki rozpoczną się pod koniec września. Mecze zawodniczek KSZO SMS rozgrywane będą w hali przy ul. Świętokrzyskiej. 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe