Wędkarstwo łączy pokolenia

  • 28.06.2020, 14:33
  • Agnieszka Cybulska
Wędkarstwo łączy pokolenia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W niedziele w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Rodzinne Spławikowe Zawody o Puchar Radnej Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Pani Marty Woźnickiej-Kuzdak. Organizatorem było Koło PZW Ostrowiec Kamienna. [relacja wideo wkrótce]

Piętnaście dwuosobowych drużyn, w których młodszy uczestnik nie mógł mieć więcej niż 16 lat a straszy musiał być pełnoletni, spotkało się 28 czerwca przy ostrowieckim molo już o 7.00 rano i przystąpiono do rozgrywania zawodów wędkarskich. Najlepsze drużyny poznaliśmy po 12.00.

WYNIKI: 

🥇  I miejsce
Wiktoria Kieloch i Paweł Kieloch wynik 11,700 kg
🥈  II miejsce
Oliwier Bugajski i Kamil Bugajski wynik 9,375 kg
🥉  III miejsce
Konrad Barański i Tomasz Kuczun wynik 8,765 kg

🐠   Największa rybę - karpia o wadze 1650gzłowił Krzysztof Sędziński 

 

Członkowie Koło PZW Ostrowiec Kamienna podczas dzisiejszych zawodów postanowili uhonorować pana Pawła, który tydzień temu będąc na rybach, wyłowił z rzeki Świślina w gminie Kunów, skatowanego psa. Natychmiast o zdarzeniu powiadomił policję, a dzięki jego szybkiej interwencji udało się zwierzę uratować.  Pan Paweł od kolegów otrzymał specjalny voucher i zaproszenie do członkostwa w Kole Ostrowiec Kamienna. Zaproszenie zostało przyjęte i w sezonie 2021 pan Paweł dołączy do ostrowieckich wędkarzy.  

 

zobacz :  FUKS, którego historia poruszyła Polskę zamieszka z panem Pawłem

Agnieszka Cybulska

Zdjęcia (29)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe