Ruszyły zapisy VIII MosirGutwinRun 2020

  • 28.06.2020, 08:35
  • #CodziennieWieszWięcej
Ruszyły zapisy VIII MosirGutwinRun 2020 MOSiR OSTROWIEC

Podziel się:

Oceń:

MOSIR w Ostrowcu rozpoczął zapisy do tegorocznej edycji MosirGutwinRun. Z uwagi na panujące obostrzenia związane z koronawirusem obowiązują limity - do 150 osób na każdą z konkurencji. Zapisy będą prowadzone do 3 lipca (do godziny 8.00) tylko internetowo.

➡️   Regulamin: http://ostrowiecbiega.pl/…/VIII_MosirGutwinRun_2020_Regulam…
➡️   Formularz zapisów: http://ostrowiecbiega.pl/index.php…
➡️   Lista startowa: http://ostrowiecbiega.pl/index.php…

 

 26 czerwca na stronie internetowej www.ostrowiecbiega.pl uruchomione zostŁy zapisy do 1. rundy cyklu „VIII MosirGutwinRun 2020 – maraton i półmaraton na raty”. Internetowy formularz dostępny będzie dokładnie przez tydzień i później nie będzie już innej możliwości dopisania się do list startowych imprezy, która odbędzie się 5 lipca w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin.

Organizator zawodów – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim – opublikował mapki tras, które w porównaniu do ubiegłorocznej imprezy mocno się zmieniły. Bez zmian pozostały jednak dystanse dostępnych konkurencji. Niezmiennie bowiem, by zostać sklasyfikowanym i wygrać koszulkę oraz okolicznościowy medal, należy skompletować czterokrotny udział w biegu na ok. 10548m lub biegu (marszu nordic walking) na ok. 5274m. Pozwoli to na symboliczne zaliczenie tytułowego maratonu lub półmaratonu na raty (4x10548m lub 4x5274m).

W związku z obostrzeniami, które narzucają na organizatorów imprez sportowych kolejne rozporządzenia Rady Ministrów, a związanymi z zagrożeniem epidemicznym, również VIII MosirGutwinRun 2020 będzie musiał odbywać się w szczególnych warunkach. Aby ograniczyć do minimum nadmierne gromadzenie się ludzi na terenie imprezy organizator zmuszony został do rezygnacji z prowadzenia zapisów w dniu imprezy w biurze zawodów. W związku z powyższym do udziału w imprezie dopuszczeni zostaną wyłącznie ci, którzy zapiszą się za pośrednictwem internetowego formularza na stronie www.ostrowiecbiega.pl. Do strefy start i mety wpuszczane będą wyłącznie osoby zapisane na bieżący bieg. Impreza odbywać się będzie bez udziału kibiców.


Harmonogram każdej z rund:

8.00 - 8.45: potwierdzenie udziału w biegu na 10 km i odbiór numerów startowych,

9.00 - 10.30: bieg na dystansie ok. 10 km,

10.00 - 10.45: potwierdzenie udziału w biegu na 5 km i odbiór numerów startowych,

11.00 - 12.00: bieg na dystansie ok. 5 km,

11.30 - 12.15: potwierdzenie udziału w marszu Nordic Walking i odbiór numerów startowych,

12.30 - 13.30: marsz Nordic Walking na dystansie ok. 5 km.


 

Terminy kolejnych rund:

2. 26 lipca 2020r.,

3. 9 sierpnia 2020r.,

4. 30 sierpnia 2020r.,

5. 20 września 2020r.,

6. 11 października 2020r.


 

Patronat nad imprezą tradycyjnie objęli Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski i Fundacja Wychowanie przez Sport . Partnerami imprezy są Zakład Produkcyjno – Handlowy „ADAX”, Ośrodek Szkolenia Kierowców ZYGZAG, Hotel Accademia, DaGrasso, MimiTorek, Fitness Klub Centrum, Salon Komputerowy Render 2000, Agencja Reklamowa KreoGRAF, Sport Medical 20'trening EMS & Rehabilitacja, Galeria Mebli ARKADIA, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Gościniec Bałtowski Zapiecek, Centrum Rehabilitacji Markmed. Patronat medialny sprawują Radio Kielce, Radia Fama, Rekord - Radio Świętokrzyskie, Radio Ostrowiec, Echo Dnia, Gazeta Ostrowiecka, Świętokrzyskie 7 Dni, CoZaDzien.pl i OstrowiecNews.pl oraz LOKALNA.TV.

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe