K. Cukierska: To był rok niesamowity, trudny dla wszystkich

  • 26.06.2020, 12:27
  • Bartek Gębusia
To był rok niesamowity, trudny dla wszystkich
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dla niektórych wirtualnie dla niektórych realnie zabrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2019/2020. Od połowy marca uczniowie nie chodzili do szkół, zajęcia przeniesiono do internetu. 

Klasyfikacja uczniów przebiegła bez zakłóceń, świadectwa zostały wypisane i 26 czerwca uczniowie je otrzymali. Naszą kamerą zarejestrowaliśmy zakończenie roku szkolnego w Szkole z Pasją im. Elżbiety Sołtys.Za nim pandemia koronawirusa wymusiła zmiany w systemie edukacji to w Szkole z Pasją udało się wiele zrobić. Rok 2019/2020 był owocny. Odbyła się m.in. Gala Stypendialna, wydarzenie 100% Pasji w Pasji, realizowano ciekawe projekty i inicjatywy. To zakończenie roku jest szczególne dla Katarzyny Cukierskiej, dyrektor Szkoły z Pasją. Od września szkołą będzie zarządzał nowy dyrektor. Mimo rozpoczęcia wakacji to w Szkole z Pasją będzie się działo. Czas, w którym uczniów nie ma w szkole idealny jest na porządki i remonty. W „Pasji” zostaną wyremontowane dwie sale, jedna z nich będzie salą multisensoryczną. Ci uczniowie, którzy nie wyjeżdżają na wakacje i będą tęsknić za szkołą mogą skorzystać ze specjalnych zajęć przygotowanych przez nauczycieli. Będą ciekawe warsztaty, zabawy i wycieczki. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (9)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe