A. Zawadzki: Dobre informacje dla mieszkańców ulicy Podgórze

  • 26.06.2020, 10:16
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

W ubiegłym tygodniu, po ulewnych deszczach z naszą kamerą odwiedziliśmy mieszkańców ulicy Podgórze, którzy pokazali nam jak wygląda ta ulica, prosząc o pomoc. Jest odpowiedź.

Ulica Podgórze od las spędzała sen z powiek jej mieszkańcom. W połowie drogi kończy się asfalt, brakuje go około 400 metrów, ulicy nie ma odpowiednich odprowadzeń burzowych, a każda ulewa wiązała się z podtopieniami domostw. Natomiast podczas upalnych dni kurz, pył wdzierał się do domów. Zbulwersowani mieszkańcy powiedzieli: „Dość. Chcemy drogi, po której nasze wnuki czy dzieci mogłyby pojeździć rowerkiem... wszyscy o nas zapomnieli." W ubiegłym tygodniu na naszej antenie oraz portalu ukazał się materiał dotyczący sytuacji i spostrzeżeń mieszkańców: Mieszkańcy ulicy Podgórze mają dość 

Dziś tj. 26 czerwca 2020 radny Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego - Artur Zawadzki poinformował nas o tym jak wygląda obecnie sytuacja z ulicą Podgórze w dzielnicy Częstocice. Mamy dobre informacje. Jeszcze w sierpniu tego roku ma zostać ogłoszony przetarg na budowę drogi. 

Mam nadzieję, że w przetargu zostanie wyłoniony wykonawca i niezwłocznie weźmie się do pracy. 

mówi - Artur Zawadzki - Radny Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Dobrą informacją dla mieszkańców jest również to, że przed rozpoczęciem budowy zostanie kompleksowo wykonana nitka gazowa. Być może jeszcze w tym roku mieszkańcy ulicy Podgórze będą mogli korzystać z dobrej, a przede wszystkim bezpiecznej infrastruktury drogowej. 

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe