Do akcji #GaszynChallenge przyłączają się kolejne instytucje

  • 25.06.2020, 12:56
  • Bartek Gębusia
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Ty razem wyzwanie podjęli pracownicy Urzędu Gminy w Bałtowie, Urzędu Gminy w Ćmielowie, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, ostrowieccy harcerze, podopieczni oraz pracownicy WTZ „Szansa”.

Tym razem nie dla „Czystego Powietrza”, nie dla ochrony środowiska, a dla chorej Zosi w ramach akcji #GaszynChallenge siły połączyli pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach. Fundusz został nominowany przez Gminę Bałtów, która do wspólnej zabawy, w szczytnym celu zaprosiła Gminę Kunów i Bałtowski Kompleks Turystyczny. Akcja dotarła także do sąsiedniej gminy Ćmielów. Pomaganie w ramach akcji #GaszynChallenge nie ma końca. Pomagają ci duzi i ci mniejsi. Namiestnictwo Zuchowe „Poczuj Moc” działające przy Hufcu ZHP Ostrowiec podjęło wyzwanie. Pompek i przysiadów nie mogli odpuścić sobie podopieczni i pracownicy Warsztatów Terapii Zajęciowej „Szansa”.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe