KRZEMIONKI: W sobotę będziemy spacerować „zielnymi ścieżkami historii”

  • 25.06.2020, 12:46
  • Bartek Gębusia
W sobotę będziemy spacerować „zielnymi ścieżkami historii”
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

„Zielne ścieżki historii” to spotkanie edukacyjne, które ma przybliżyć związek człowieka z przeszłości z otaczającą go przyrodą. Co czeka na uczestników? Spacer ziołowy po rezerwacie Krzemionki, rozpoznawanie roślin oraz przygotowywanie własnego naparu ziołowego.

Już w najbliższą sobotę Muzeum Historyczno-Archeologiczne w Ostrowcu Świętokrzyskim proponuje niezwykły spacer po Rezerwacie Krzemionki, który poprowadzi archeolog, pasjonatka zielarstwa Aleksandra Pniewska. Z pewnością taki spacer, kontakt z przyrodą jest ciekawą opcją na spędzenie wolnego czasu, najlepiej z całą rodziną. W programie warsztatów „Zielne ścieżki historii” zaplanowano również przygotowanie własnego naparu ziołowego. Pracownicy Muzeum stawiają na przekazywanie wiedzy w teorii i praktyce. 

Przypominamy ten arcyciekawy spacer już w sobotę 27 czerwca o godzinie 10:00 i 13:00. Warto zajrzeć do Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki. Osoby chętne proszone są o wcześniejsze zgłoszenie pod nr telefonu 41 330 45 50 / 669 970 499 lub mailowo [email protected]. Liczba miejsc jest ograniczona!

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe