Przedszkole nr 5 uhonorowane certyfikatem. Dzieci będą rozwijać swoje kompetencje językowe

  • 05.06.2020, 11:54
  • Bartek Gębusia
Przedszkole nr 5 uhonorowane certyfikatem
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

27 maja Publiczne Przedszkole nr 5 w Ostrowcu zostało uhonorowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji specjalnym „Znakiem Jakości”.

Dzięki temu certyfikatowi placówka może przystąpić do międzynarodowego projektu przy współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Kielcach. Projekt ma przede wszystkim rozwijać kompetencje językowe w dzieci od najmłodszych lat.  Wolontariusze mają być tzw. „echem nauczycieli”, będą wspierać wychowawców, a przede wszystkim edukować maluchy.  Ten projekt to perspektywa rozwoju również nauczycieli, którzy od młodszych kolegów, koleżanek będą mogli podszkolić swoje umiejętności z języka angielskiego. Kształcenie językowe to kolejna już pozycja w ofercie edukacyjnej.

Dyrekcja Publicznego Przedszkola nr 5 przy ulicy Jasnej jest pełna optymizmu i w tym projekcie widzi szeroką perspektywę. Wolontariusze w placówce pojawią się w wrześniu tego roku i zostaną z maluchami na pół roku. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe