M. Stafijowska: Rośnie liczba ofert pracy

  • 05.06.2020, 10:15
  • Bartek Gębusia
Rośnie liczba ofert pracy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Według statystyk powiat ostrowiecki jest 4 w województwie świętokrzyskim jeśli chodzi o stopę bezrobocia. Dane z końca maja mówią, że w Powiatowym Urzędzie Pracy zarejestrowanych jako bezrobotni jest ponad 4200 osób. Dobrą informacją jest to, że pojawia się co raz więcej ofert pracy.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim podkreśla, że oferty pracy są różnorodne i jest ich naprawdę dużo. Na ostrowieckim rynku pracy najbardziej poszukiwani są pracownicy do robót budowlanych, pracownicy produkcji, sprzedawcy czy kierowcy. Wszyscy ci, którzy są zainteresowani podjęciem pracy proszeni są o kontakt z pracownikami Urzędu Pracy. Osoby bezrobotne wówczas zostaną objęte pomocą doradcy zawodowego, który pomoże dobrać ofertę pracy indywidualnie. 

Wszystkie oferty pracy dostępne są na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim.


[ZOBACZ RÓWNIEŻ]: PUP: Trzeci nabór wniosków w ramach tarczy antykryzysowej

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe