Ostrowiecka laryngologia obroniła się

  • 03.06.2020, 15:09
  • Bartek Gębusia
Ostrowiecka laryngologia obroniła się
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Sytuacja w ostrowieckim szpitalu jest stabilna i pod kontrolą, wkrótce zostaną wznowione przyjęcia pacjentów na oddział wewnętrzny II. Bez zakłóceń pracuje oddział laryngologii, który według programu naprawczego miał być zlikwidowany, ale już wiemy, że pozostaje.

Przypomnijmy plan naprawczy ostrowieckiej lecznicy, zakładał zamknięcie kilku oddziałów, w tym oddziału laryngologii. Powodem takiej decyzji były m.in. barki kadrowe. W ZOZ-ie aktualnie zatrudnieni zostali lekarze anestezjolodzy. Oddział laryngologii jest dostosowany również do przeprowadzania zabiegów u dzieci, w chwili obecnej prowadzony jest remont sali operacyjnej, który ma się zakończyć w przyszłym tygodniu. Po zakończeniu prac bezpiecznie i profesjonalnie będzie można leczyć na otolaryngologia nawet tych najmłodszych pacjentów.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe