Łucznictwo to cenna umiejętność. Muzeum zaprasza w sobotę

  • 02.06.2020, 07:32
  • #CodziennieWieszWięcej
Łucznictwo to cenna umiejętność. Muzeum zaprasza w sobotę

Podziel się:

Oceń:

Kolejne zajęcia edukacyjne z cyklu "Sobota w muzeum" poświęcone będą sztuce łucznictwa.

Z tygodnia na tydzień wzrasta popularność zajęć organizowanych przez Muzeum Historyczno-Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki. Po dłuższej przerwie spowodowanej zagrożeniem epidemicznym uczestnicy spotkali się już dwukrotnie. Kolejne warsztaty zaplanowano na sobotę 6 czerwca. Zajęcia odbędą się o godz.10.00 i 12.00 na terenie Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki, będą trwały około 1,5 godziny (koszt 10 zł od osoby). Wszyscy, którzy wezmą w nich udział dowiedzą się między innymi jak zbudowany jest łuk, jego strzały i dlaczego jest on tak ważnym wynalazkiem dla ludzkości. Dodatkowo będzie możliwość przetestowania swoich łuczniczych umiejętności na strzelnicy.

Zgłoszenia osób chętnych do udziału w warsztatach przyjmowane są pod nr telefonu: 41 330 45 50 lub 669 970 499 oraz mailowo na adres: [email protected]. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy przypominają  o obowiązku przestrzegania zasad bezpieczeństwa i ochrony osobistej. Regulamin zajęć dostępny jest na stronie muzeum.

 

#CodziennieWieszWięcej

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe