J. Suska: Trzeba walczyć o uśmiech dziecka

  • 29.05.2020, 12:44
  • Bartek Gębusia
Trzeba walczyć o uśmiech dziecka
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

1-go czerwca świętują dzieci, te małe i te duże, każde z nich obdarowywane jest prezentami, serdecznymi słowami i uśmiechami. Dziś do blisko 1300 mieszkańców gminy Ćmielów trafiły słodkie niespodzianki. 

Dzieci z radością przyjęły prezenty lecz ubolewają nad tym, że Dzień Dziecka nie może być świętowany tak jak dotychczas. W ubiegłym roku, 1 czerwca, zainaugurowano Gminny Dzień Dziecka w Ćmielowie, gdzie Rynek miejski był miejscem wspólnej, rodzinnej zabawy wypełnionej radością dzieci.  Wówczas wielu sponsorów, wolontariuszy i ludzi dobrej woli włączyło się w organizację wydarzenia.

Do paczek ze słodkościami dołączone były również życzenia od Burmistrz Joanny Suska, która  z nadzieją patrzy w przyszłość i wierzy, że już niebawem wszyscy spotkają się i będą mogli świętować. 


[ZOBACZ RÓWNIEŻ]: Ćmielów: Gminny Dzień Dziecka pełen atrakcji - tak było w 2019 roku. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe