SADOWIE: Urząd Gminy otwarty dla interesantów. Zajęcia wznawiają Kluby Seniora

  • 28.05.2020, 09:37
  • Bartek Gębusia
SADOWIE: Urząd Gminy otwarty dla interesantów. Zajęcia wznawiają Kluby Seniora

Podziel się:

Oceń:

Decyzją Wójta Gminy Sadowie - Marzeny Urban-Żelazowskiej od 25 maja, zniesione zostały ograniczenia związane z funkcjonowaniem Urzędu Gminy w Sadowiu.

Urząd będzie otwarty dla interesantów, obowiązuje nadal zasada obsługi jednej osoby na stanowisko. Należy zachować szczególną ostrożność: w tym obowiązku zakrywania twarzy w budynkach oraz dezynfekcji rąk i korzystaniu z rękawiczek ochronnych. Płyn do dezynfekcji rąk umieszczony jest przy wejściu do Urzędu. Władze gminy zachęcają jednak aby sprawy załatwiać korespondencyjnie bądź drogą elektroniczną.

Dobrą informacją, zwłaszcza dla najstarszych mieszkańców gminy jest to, że swoją działalność wznowią od 1 czerwca Kluby Seniora we Wszechświętych i Łężycach.

 

 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe