Jesteśmy po wyborach, które się nie odbyły i przed wyborami, które jeszcze są nie ogłoszone

  • 26.05.2020, 14:01
  • Agnieszka Cybulska
Jesteśmy po wyborach, które się nie odbyły i przed wyborami, które jeszcze…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Rafał Trzaskowski, zastąpił w wyścigu do prezydenckiego fotela Małgorzatę Kidawę Błońską. Wymiana kandydata w trakcie kampanii, to spore  zamieszanie polityczne ,ale tak naprawdę to nikt dziś nie wie, czy kampania trwa, czy poprzednia się skończyła, czy w ogóle była?

Warto sobie w tym momencie przypomnieć ,że kampania wyborcza zaczyna się , a przynajmniej powinna się zacząć dopiero po ogłoszeniu wyborów przez Marszałka Sejmu. Kiedy będą wybory prezydenckie 2020? Co z wydrukowanymi kartami wyborczymi?  [zobacz wideo]

Agnieszka Cybulska

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polak
Polak 27.05.2020, 22:03
Paranoja wyborcza za którą odpowiedzialny jest PIS. Jak daleko jeszcze się posuną i najważniejsze, jak długo My Polacy będziemy udawali,ze nic się nie dzieje. Rosnące bezrobocie, fikcyjna pomoc dla przedsiębiorców, naginanie prawa,kosmiczne ceny. POLACY czas się obudzić !!!
nick
nick 26.05.2020, 22:01
Dobre pytanie „gdzie jesteśmy i gdzie czy są kandydaci czy teraz są skoro wtedy ich nie było.
Gość
Gość 26.05.2020, 21:48
Bardzo to wszystko prawdziwe i bardzo smutne zarazem.

Pozostałe