Siatkarki SMS KSZO zagrają w II lidze

  • 26.05.2020, 12:51
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
SMS KSZO zagra w II lidze siatkówki kobiet
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Świętokrzyski Związek Piłki Siatkowej na posiedzeniu, które odbyło się w zeszłym tygodniu, podjął decyzję o rekomendacji do gry w II lidze dla drużyny SMS KSZO Ostrowiec. Młode siatkarki z Ostrowca od 4 sezonów zajmowały pierwsze miejsce w świętokrzyskiej III lidze.

Przypomnijmy, że ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, rozgrywki Świętokrzyskiej III ligi zostały zakończone przed rozegraniem meczu finałowego, w którym zmierzyć miał się zespół SMS KSZO i Dana Gameb UKS Relaks Skarżysko. W związku z tym Świętokrzyski związek postanowił nie przyznawać tytułu Mistrzowskiego, a na pierwszym miejscu umieścić oba zespoły

W KSZO już trwają przygotowania do startu w rozgrywkach II-ligowych. Trzon zespoły oparty będzie na zawodniczkach Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu. Jak zapewnia prezes Rokita, sztab szkoleniowy będzie z Ostrowca, trwają jednak rozmowy, dlatego na ten moment nie zdradza nazwiska pierwszego trenera.
Teraz do połowy czerwca klub KSZO ma czas na złożenie odpowiednich dokumentów do Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
II-ligowe rozgrywki rozpoczną się we wrześniu. W połowie czerwca powinniśmy poznać podział na grupy, którego dokona Polski Związek Piłki Siatkowej.

Skład zespołu, który dotarł do finału III ligi Świętokrzyskiej w sezonie 2019/2020:

Maja Sobusiak, Weronika Kwiatkowska, Julia Piotrowska, Julia Kolasa, Oliwia Błaszczyk, Natalia Nowak, Katarzyna Gałczyńska, Kaja Klepach, Maja Mazur, NIna Doroz, Zuzanna Stachura, Emilia Piotrowska, Martyna Kmuk, Daria Chomicz, Wiktoria Zielińska, Kornelia Jakus, Katarzyna Kostucha, Wiktoria Rdzanek, Anfisa Akulich, Maja Gromczyk.
Trenerzy: Rafał Dytkowski, Piotr Brodawka.

 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe