Odmrożone „prawko”. WORD przyjmuje zapisy na egzaminy

  • 20.05.2020, 14:33
  • Agnieszka Cybulska
Odmrożone „prawko”. WORD przyjmuje zapisy na egzaminy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach rozpoczął przyjmowanie zapisów na egzaminy teoretyczne i praktyczne. Będą się one odbywać w ośrodkach w Kielcach i Ostrowcu Świętokrzyskim. Na razie nie będzie można zdawać egzaminów praktycznych na kategorię B.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego od 25 maja wznawia egzaminy na prawo jazdy, ale tylko częściowo.   W kieleckim oddziale będą przeprowadzane egzaminy teoretyczne w kategoriach B, C i T.  Praktyczne egzaminy będą przeprowadzone tu tylko w kategoriach C i C plus E. W ostrowieckim oddziale WORD-u wracają tylko egzaminy na motocykle. 

- Na tę chwilę nie będzie egzaminu praktycznego na kategorię B, ponieważ no tak, jak wiemy w takiej małej Toyocie Yaris egzaminator siedzi od egzaminowanego w odległości mniejszej niż metr, więc musimy poczekać jeszcze na rozwój sytuacji w kraju

– wyjaśnia Zbigniew Duda, dyrektor WORD w Kielcach.

 Oczywiście odmrażanie odbywa się pod ścisłymi rygorami sanitarnymi, przy wnikliwym wywiadzie epidemicznym. Przyszli kierowcy przystępujący do egzaminów muszą posiadać maseczkę, rękawiczki, obowiązuje pomiar temperatury. Takie obostrzenia spowodują,że liczba  egzaminowanych osób w ciągu jednego dnia będzie mniejsza, przerwy pomiędzy egzaminami wypełni przygotowanie auta, samochody będą dezynfekowane.  

Zapisy na egzaminy odbywają się w trybie on-line za pośrednictwem  strony internetowej  www.info-car.pl

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe