Książka o tych co mają „pięści ze stali”

  • 20.05.2020, 13:07
  • Bartek Gębusia
Pięści ze stali
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

14 wyjątkowych osób związanych ze sportem, a dokładniej pięściarstwem i to właśnie dla nich Marcin Marzec i Kamil Mroziński napisali książkę noszącą tytuł „Pięści ze Stali”.

Książka jest swego rodzaju oddaniem hołdu ludziom, którzy tworzyli ostrowiecki boks, walczyli na polskich arenach ale i zaznaczyli swoją obecność w historii światowego pięściarstwa. 

Autorzy książki: Marcin Marzec i Kamil Mroziński, prywatnie miłośnicy boksu, nad książką pracowali dwa lata. Wiele godzin spędzonych na rozmowach z bohaterami, godziny opracowywania dały zamierzony efekt. 

Książka w pierwszej kolejności trafiła do jej bohaterów, teraz sukcesywnie będzie kolportowana, autorzy chcą aby zasiliła ona zbiory ostrowieckiej biblioteki, osoby, które chciałyby mieć własny egzemplarz mogą skontaktować się z wydawcą, którym jest Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji „RING”

W tej publikacji ukazano wszystko to co jest najcenniejsze w 90-letniej historii KSZO Ostrowiec. Ludzie, wyjątkowe historie i tradycja, którą należy kontynuować. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe