Pomoc od przedsiębiorców dla bloku operacyjnego

  • 07.04.2020, 14:23
  • Bartek Gębusia
Pomoc od przedsiębiorców
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Zakład Opieki Zdrowotnej w Ostrowcu Świętokrzyskim potrzeb ma wiele, każda forma pomocy jest na wagę złota, zwłaszcza w obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Po raz kolejny przedsiębiorcy zrzeszeni w ostrowieckim Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców wyciągnęli pomocną dłoń do medyków. Właściciele ostrowieckich firm pan Dariusz Wierzbiński, pan Piotr Wójcik i pan Jarosław Wilczyński zaopatrzyli  blok operacyjny ostrowieckiego szpitala w płyny do dezynfekcji i środki ochrony osobistej. Wyrazy swojej wdzięczności dla darczyńców wyraził personel oraz dyrekcja szpitala. 

Szpital wspierają przedsiębiorcy, a także osoby prywatne. Pani Justyna mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego przekazała dziś maseczki ochronne dla personelu, które sama szyje z pozyskanych materiałów. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (5)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe