TELEFAKTY - 01.04.2020 r.

  • 01.04.2020, 17:00
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
TELEFAKTY - 01.04.2020 r.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

serwis informacyjny

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
realistaxx
realistaxx 02.04.2020, 11:20
Jeśli chodzi o oddawanie krwi. Oczywiście każdy sobie musi odpowiedzieć na pytanie czy warto oddawać, pamiętając że organizm po oddaniu krwi będzie mocno osłabiony i jeśli zdarzy się że ta osoba złapie wirusa SARS-CoV-2 będzie miała jeszcze większy problem żeby z nim walczyć. Oczywiście nikomu tego nie życzę. Co mnie najbardziej zdziwiło po obejrzeniu tego materiału, o to to że krwiodawcy tylko mierzą temperaturę i przeprowadzają wywiad?? Nie robią testu na obecność wirusa SARS-CoV-2?? Przecież można przechodzić bezobjawowo i co ktoś potem dostanie taką krew z bonusowym wirusem? No tak bo przecież testów robi się za mało bo nie ma takich możliwości. Przerażające!
d666
d666 02.04.2020, 11:10
Kolejne miliony złotych przeznaczone na szpital i na co to idzie? Specjalistów brak, leczenie na żałosnym poziomie, nic dziwnego że ludzie nazywają ten szpital "umieralnią". Jeden wielki syf, aż strach tam leżeć bo można tylko się czymś zarazić. Wiem o czym mówię bo tam leżałem. Sory, ale jedzenie które mi próbowali podawać nie nadawało się do spożycia. To ja lepsze jedzenie psom podaję.

Pozostałe