? Świętokrzyskie: Kolejne potwierdzone przypadki zachorowań

  • 25.03.2020, 21:16
  • Agnieszka Cybulska
? Świętokrzyskie: Kolejne potwierdzone przypadki zachorowań

Podziel się:

Oceń:

Wwojewództwie świętokrzyskim odnotowano kolejne dwa przypadki zakażenia koronawirusem. To kobiety, mieszkanki powiatu skarżyskiego - w sile wieku oraz w wieku podeszłym. Obie przebywały dotychczas na oddziale neurologicznym skarżyskiego szpitala. W województwie świętokrzyskim w sumie potwierdzono 14 przypadków zachorowań na COVID-19 - poinformowała Ewa Łukomska Rzecznik Prasowy Wojewody Świętokrzyskiego w środę o godzinie 20.30

Wcześniej, na godzinę 17.30  w województwie świętokrzyskim potwierdzono 4 kolejne przypadki zakażenia koronawirusem u trzech mężczyzn : mieszkańca powiatu kieleckiego (w sile wieku), mieszkańca powiatu starachowickiego (osoba starsza), mieszkanca powiatu kutnowskiego (osoba starsza) oraz u kobiety - mieszkanki powiatu skarżyskiego (osoba starsza). Wszyscy ci pacjenci dotychczas przebywali na oddziale neurologii skarżyskiego szpitala. Jeden z pacjentów, mężczyzna w weku 80 lat,  mieszkaniec powiatu starachowickiego zmarł wśroderano. Cierpiał na choroby współistniejące.

 

Aktualnie jak podaje rzecznik wojewody,  na terenie województwa świętokrzyskiego: 37 osób jest hospitalizowanych, 3726 osób jest poddanych kwarantannie, 717 osób jest pod nadzorem epidemiologicznym.

 

 

Agnieszka Cybulska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe