Potwierdzono ósmy przypadek zakażenia w województwie świętokrzyskim

  • 23.03.2020, 07:35
  • Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji
Potwierdzono ósmy przypadek zakażenia w województwie świętokrzyskim

Podziel się:

Oceń:

Dziś w nocy wyniki potwierdziły obecność koronawirusa u ponad 50-letniej kobiety, która trafiła na oddział zakaźny do Szpitala Powiatowego w Busku-Zdroju.

Na podstawie przeprowadzonego wywiadu ustalono, że kobieta miała kontakt z synem, który wrócił niedawno z zagranicy. 

Pacjentka to mieszkanka powiatu pińczowskiego. Kobieta jest w sile wieku. Jej stan jest dobry. Obecnie przebywa na oddziale zakaźnym.

 

mówi Ewa ŁukomskaRzecznik Prasowy Wojewody Świętokrzyskiego .

Ministerstwo Zdrowia w poniedziałek, w kolejnym komunikacie dotyczącym rozprzestrzeniania się koronawirusa potwierdziło  15 nowych przypadków zakażenia potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 8 osób z woj.śląskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 649/7 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalna.TV Ostrowiec | Twoje źródło informacji

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe