Prawo i Sprawiedliwość pomaga robić zakupy. Trwa akcja #WspierajSeniora

  • 15.03.2020, 12:20
  • Agnieszka Cybulska
Pomoc Seniorom
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Seniorzy są w grupie, u której występuje największe ryzyko zakażenia i powikłań po chorobie COVID-19. Mając na celu zapobieganie zarażaniu się osób starszych członkowie Prawa i Sprawiedliwości wyszli z inicjatywą zorganizowania kampanii społecznej pod hasłem #WspierajSeniora. W powiecie ostrowieckim do akcji przyłączyli się przede wszystkim radni powiatowi i miejscy.

Koordynatorem akcji #WspierajSeniora w powiecie ostrowieckim został Krzysztof Ołownia, pracujący na stanowisku zastępcy dyrektora Departamentu Ochrony Zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach, członek Rady Społecznej ZOZ w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Każdy, kto chciałby z takiej pomocy skorzystać, a sam nie może wyjść z domu lub obawia się zagrożenia epidemiologicznego może  wykonać telefon pod numer: 

792 022 359

a my podjedziemy i za otrzymane pieniądze zrobimy zakupy dowożąc je pod wskazany adres. Nasza akcja skierowana jest do mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolicznych gmin, dla osób z grupy wiekowej 60+. W ten sposób osoby starsze, chore, nie będą musiały wychodzić z domu i tym samym unikną zagrożenia zakażenia koronawirusem. Zakupy będą robione w godzinach otwarcia sklepów, od rana do godziny ok. 18.00. 

 

 

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pomoc seniorom to nasz obowiązek 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Agnieszka Cybulska

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 15.03.2020, 19:42
Po co w wypowiedziach te wycieczki pod adresem innego komitetu wyborczego? Trzeba było sobie to już odpuścić. Przecież po tym, ta akcja każdemu śmierdzi już polityką. Ludzie są mądrzy i widzą wszystko. Wyjdzie na to, że to wy gracie epidemią dla celów politycznych. Teraz, musicie się we 4 panowie pokazać jak rzeczywiście to wy robicie te zakupy i je zawozicie pod wskazany adres.
wirus
wirus 15.03.2020, 19:31
Dyrektor Departamentu Zdrowia w Urzędzie Marszałkowskim... "Sprawdzam!" :D
m
m 16.03.2020, 09:30
i co sprawdziłeś ?

Pozostałe