Odwołane imprezy sportowe

  • 13.03.2020, 13:11
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Odwołane imprezy sportowe

Podziel się:

Oceń:

W związku z zagrożeniem epidemicznym i rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Ostrowcu Świętokrzyskim odwołano wydarzenia i imprezy sportowe.  ​​​​​​​

Nie odbędą się zaplanowane na 13-14 marca 2020 r. Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie. Odwołana została akcja charytatywna „Aktywnie dla Łukasza”, która miała się odbyć jutro w Rezerwacie Krzemionki. 

Polski Związek Piłki Ręcznej w trosce o ochronę zdrowia wszystkich uczestników zawodów, komisarz ds. rozgrywek ZPRP postanowił zawiesić do odwołania wszystkie rozgrywki seniorskie prowadzone przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Wojewódzkie Związki Piłki Ręcznej. W związku z tym, nie odbędzie się zaplanowany na niedzielę mecz szczypiornistów KSZO Odlewnia Ostrowiec (początkowo mecz miał odbyć się bez udziału publiczności).

Do 29 marca zawieszone zostały rozgrywki piłki nożnej. Oznacza to, że trzy najbliższe spotkania KSZO 1929 (z Wólczanką, Podlasiem i z Wisłą Sandomierz) nie zostaną rozegrane w ustalonych terminach. Odwołano również wszystkie zajęcia i treningi dla grup młodzieżowych KSZO.
W najbliższą niedzielę nie dojdzie do skutku również mecz 2. kolejki Centralnej Ligi Juniorek U-15. Powodem jest decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej o zawieszeniu wszystkich lig od III ligi do B-klasy oraz wszelkich lig z udziałem grup młodzieżowych do 29 marca.

Zarząd Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Pływackiego w Kielcach poinformował, że w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w kraju i regionie oraz w oparciu o rekomendacje Ministerstwa Sportu i Polskiego Związku Pływackiego odwołuje imprezy sportowe zaplanowane w miesiącu marcu 2020 r. Do skutku nie dojdą zatem Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat, które miały odbyć się w weekend 21-22 marca w Ostrowcu oraz zawody Arena Grand Prix Puchar Polski, które planowane były na 28 i 29 marca na Pływalni Rawszczyzna.

Nie odbędą się również zaplanowane na weekend 28-29 marca Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich - Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim oraz impreza towarzysząca „Baba Jaga Cup”.
 

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe