Rowerem przez Stany Zjednoczone

  • 27.02.2020, 12:20
  • Bartek Gębusia
Rowerem przez Stany Zjednoczone
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Stowarzyszeni Ostrower po raz kolejny wyszło z ciekawą propozycją dla miłośników dwóch kółek. Pasjonaci turystyki rowerowej mieli okazję wysłuchać i porozmawiać ze Zbigniewem Czajką, który w 2018 roku wraz ze swoim przyjacielem wybrał się w podróż przez Stany Zjednoczone.

Wspomniana przez Zbigniewa Czajkę podróż przez Europę to około 11 300 km i jest to najdłuższa wyprawa na jaką się zdecydował. Stany Zjednoczone, które były tematem prelekcji podróżnik potraktował jako relaks. Podróżnik podczas prelekcji przedstawił fotorelację z wyprawy po USA, przy tym opowiadając o jej najciekawszych momentach i przeżyciach.  Dłuższe wyprawy wymagają specjalnego przygotowania i treningów o czym powinien pamiętać każdy. 

Podczas spotkania z ostrowczanami odbyła się także prelekcja filmu Zbigniewa Czajki i Jana Kostucha, który zdobył nagrodę publiczności na 21. Kolosach. Już teraz Stowarzyszenie Ostrower zaprasza na kolejne spotkanie podróżnicze. 

Spotkania o podróżach motywują do aktywności, a pasjonaci rowerów już zacierają ręce i szykują swoje jednoślady do jazdy oczekując na sprzyjającą pogodę, aby móc zacząć liczyć kilometry. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe