Międzynarodowa wymiana personelu

  • 27.02.2020, 10:12
  • Bartek Gębusia
Międzynarodowa wymiana personelu
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Moatazabellah Abdelsatar - ten młody, sympatyczny człowiek do Ostrowca Świętokrzyskiego przyjechał prosto z Egiptu. Na co dzień uczy się w Uniwersytecie Kairskim na kierunku fizjoterapii.

Moatazbellah na staż przyjechał do ostrowickiego Centrum Rehabilitacji. Doktor Marek Wiecheć pracuje w zespole naukowym profesora Zbigniewa Śliwińskiego dzięki czemu nawiązano współpracę miedzy Centrum Rehabilitacji Markmed, ośrodkiem profesora Śliwińskiego w Zgorzelcu i Uniwersytetem w Kairze.

Bardzo podoba mi się tutaj w centrum rehabilitacji, zwracam uwagę tutaj, że jest tutaj przede wszystkim dużo nowoczesnego sprzętu ale również tutaj w centrum stosują wiele nowoczesnych technik jak McKenzi, Moligan i generalnie bardzo mi się tu podoba.

mówi - Moatazabellah Abdelsatar - Student
 

Współpraca między tymi trzema placówkami układa się wzorcowo, nie jest to pierwsza taka wymiana. Dr Marek Wiecheć wspierał fizjoterapię w Egipcie już trzykrotnie. Wymiana doświadczeń jest konieczna co spowodowane jest rozwojem technik leczenia m.in. urazów czy  co raz to innowacyjnego sprzętu używanego w fizjoterapii.  

Współpraca popłaca czerpnie wiedzy od doświadczonych specjalistów, dokształcanie i rozwój nowego personelu jest tym co może uleczyć Polską medycynę. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe