K.Cukierska: Debata oksfordzka to ważne narzędzie w pracy z młodzieżą

  • 25.02.2020, 14:58
  • Bartek Gębusia
Debata oksfordzka to ważne narzędzie w pracy z młodzieżą
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie Szkoły z Pasją im. Elżbiety Sołtys przez cały zeszły tydzień pozyskiwali wiedzę na temat Australii na lekcjach matematyki, języka polskiego, religii, a nawet plastyki.

Podsumowaniem "Tygodnia dla Australii" była debata oksfordzka, w której to uczniowie ostrowieckiej "Pasji" konwersowali wokół tezy "Pożary w Australii. Nas to nie dotyczy"

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły z Pasją wykorzystują debaty oksfordzkie jako narzędzie swojej pracy, uczniowie mieli okazję debatować m.in. na temat tego czy w szkole powinny być dzwonki. 

Debaty oksfordzkie pomagają także uczyć dzieci i młodzież tego, że ich zdanie ma znaczenie, że nie są szarymi jednostkami, uczy to także obywatelskości. 
 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe