Policyjny dron nad powiatem ostrowieckim

  • 25.02.2020, 13:28
  • Bartek Gębusia
Policyjny dron nad powiatem ostrowieckim
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Przejścia dla pieszych na Alei Jana Pawła II w Ostrowcu Świętokrzyski bacznie obserwował nietypowy stróż prawa - dron policyjnej grupy SPEED. Dotychczas te nowoczesne urządzenia służyły policji podczas akcji poszukiwawczych wyposażone w kamerę termowizyjną, teraz pomagają dbać o bezpieczeństwo na ulicach.

Specjalną grupę SPEED tworzą najlepsi policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ze świętokrzyskiego garnizonu, funkcjonariusze działają na terenie całego województwa i korzystaj zarówno z najnowszych radiowozów oznakowanych oraz nieoznakowanych. Mundurowi wykorzystuj m.in.  nowoczesne, laserowe mierniki prędkość.

Policyjny dron po raz pierwszy pojawił się nad Ostrowcem Świętokrzyskim ale jak zapewniają policjanci ostrowieckiej drogówki nie po raz ostatni.

Bartek Gębusia

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe