Młodzi piłkarze nagrodzeni podczas IV Galaktycznej Gali

  • 24.02.2020, 14:16
  • Bartek Gębusia
Młodzi piłkarze nagrodzeni podczas IV Galaktycznej Gali
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od 6 lat młodzi adepci piłki nożnej mają możliwość szkolenia się u boku doświadczonych trenerów z Akademii Piłkarskiej Galacticos, która powstała z inicjatywy pasjonatów tej dyscypliny sportowej.

O potrzebie aktywności fizycznej, zwłaszcza wśród tych najmłodszych nikomu nie trzeba mówić, to rzecz oczywista. W Akademii Piłkarskiej Galacticos trenują nawet 5-letnie dzieci, wśród szkoleniowców tego młodego narybku jest Krystian Kanarski, który również jest jednym z założycieli szkółki. 

Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu zarówno trenerów jak i młodych piłkarzy drużyny odnoszą sukcesy. Dużym wsparciem dla rozwoju dzieci są ich rodzice, dziadkowie, a nawet całe rodziny, które kibicują i trzymają kciuki.  Władze Akademii Piłkarskiej Galacticos doceniły zaangażowanie wszystkich swoich podopiecznych na IV Galaktycznej Gali

Akademia Piłkarska Galacticos to obecnie około 200 młodych zawodników, którzy być może kiedyś zasilą ostrowieckie drużyny, a nawet zagoszczą na miedzynarodowych stadionach w najwyższych klasach rozgrywkowych,

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe