Seniorzy z Sadowia zakończyli karnawał

  • 24.02.2020, 11:03
  • Bartek Gębusia
Seniorzy z Sadowia zakończyli karnawał
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Weekend po Tłustym Czwartku to ostatnie chwile karnawału. Już za chwilę rozpocznie się Wielki Post, ten ostatni moment na wspólną zabawę wykorzystali seniorzy z gminy Sadowie.

Uczestnicy dwóch Klubów Seniora, z miejscowości Łężyce i Wszechświęte spotkali się w eleganckich strojach na wspólnej zabawie, nie wszyscy się znali, tajemniczości dodawały także karnawałowe maski.  Podczas codziennych spotkań w Klubach, seniorzy wraz ze swoimi opiekunami ciekawie spędzają czas m.in. poprzez specjalnie przygotowane zajęcia manualne. Seniorzy wymieniają swoje doświadczenia, gospodynie wymieniają się przepisami, ale przede wszystkim seniorzy nie są samotni.

Pomysł zintegrowania dwóch klubów seniora pojawił się już jakiś czas temu, jednak dotychczas brakowało tego "wspólnego mianownika", którym teraz stał się karnawał.  Karnawał się kończy jednak seniorzy ze Wszechświętych i Łężyc nie zamierzają zwalniać tempa ze swoją działalnością. Regularnie się spotykają i ze zniecierpliwieniem czekają, aż przyjdzie wiosna, wtedy rozpoczną działania na świeżym powietrzu.

Działań dla mieszkańców gminy Sadowie jest co raz więcej, społeczność lokalna ma okazję do tego aby się integrować, aktywizować i działać dla swojej małej Ojczyzny, a już 6 marca na wspólnej zabawie spotkają się panie podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet. 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe