Trwa Tydzień Profilaktyki w "Samochodówce"

  • 20.02.2020, 12:13
  • Bartek Gębusia
Trwa Tydzień Profilaktyki w "Samochodówce"
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od poniedziałku 17 lutego do piątku 21 lutego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim trwa Tydzień Profilaktyki.

Skala przemocy powiększa się, dochodzą kolejne formy przemocy, które są ciężkie do zauważenia i mają różnorodną formę, z tego typu sytuacjami trzeba walczyć i przede wszystkim przestrzegać młodzież.
O przemocy rówieśniczej w aspekcie uzależnień dziś z Katarzyną Sobczyk rozmawiali uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim.  W popularnej "Samochodówce" mówi się nie tylko o przemocy i uzależnieniach. Profilaktyka prozdrowotna i rozwój młodego człowieka jest tym na co stawia dyrekcja i nauczyciele placówki. 

Przez cały tydzień uczniowie ostrowieckiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego pozyskiwali wiedzę od specjalistów w ramach Tygodnia Profilaktyki, który na taką skalę w "Samochodówce" został zorganizowany po raz pierwszy. 

Ostatnim wydarzeniem w ramach Tygodnia Profilaktyki będzie akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego we współpracy z Fundacją DKMS
 

Bartek Gębusia

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe