Kolejne intensywne szkolenie ,,terytorialsów”

  • 20.02.2020, 08:38
  • Redakcja Lokalna.TV
Kolejne intensywne szkolenie ,,terytorialsów” fot. 10 ŚBOT

Podziel się:

Oceń:

W dniach 22 i 23 lutego 2020 roku w Piasecznie gmina Łoniów, odbędzie się kolejne planowe szkolenie rotacyjne żołnierzy 102. batalionu lekkiej piechoty 10. Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

W trakcie zajęć wykorzystane zostaną  środki pozoracji pola walki, które zawsze uatrakcyjniają zajęcia. Żołnierze szkolić się będą m.in. w zakresie: taktyki, topografii, rozpoznania, pomocy medycznej oraz pokonywania terenu różnymi sposobami. Doskonalona będzie również umiejętność strzelania oraz obsługi broni na strzelnicy LOK w Tarnobrzegu.

Terytorialsi coraz częściej „wychodzą" z koszar i ćwiczą na „swoim” terenie. Uczą się w ten sposób działania w naturalnym dla nich środowisku, miejscu swojego zamieszkania. Zajęcia tego typu są bardzo wysoko oceniane przez uczestników.

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe