Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy

  • 10.02.2020, 14:33 (aktualizacja 10.02.2020, 15:15)
  • Katarzyna Kurek
Można wnioskować o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od dziś, tj. 10 lutego od godz. 7:00 do 14 lutego do godz. 15:00 trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia / doposażenia stanowiska pracy.

Nabór prowadzony jest w ramach Regionalnego Programu Regionalnego Województwa Świętokrzyskiego dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia należące do co najmniej jednej kategorii: kobiety, osoby niepełnosprawne, osoby po 50 roku życia, osoby długotrwale bezrobotne (niepracujące w okresie 12 miesięcy, gotowe do podjęcia pracy w tym okresie), osoby poniżej wykształcenia policealnego. Dofinansowaniu w tej turze podlega 40 stanowisk pracy. 

9 marca ruszy nabór wniosków o doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy, ale w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój, czyli dla osób młodych poniżej 30 roku życia. Tu również refundacją zostanie objętych 40 stanowisk.osoby bezrobotne,

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe