OPATÓW: Dla nas najważniejszy jest pacjent

  • 05.02.2020, 15:12
  • Bartek Gębusia
Cel to zadowolony pacjent
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Narodziny dziecka to wyjątkowy moment w życiu świeżo upieczonych rodziców, takie wydarzenia budzą poruszenie także wśród dziadków i rodziny. Maluchy obdarowywane są prezentami od najbliższych, tak właśnie tworzy się rodzinna atmosfera.

Porodów w opatowskim szpitalu jest co raz więcej, co było celem zarządców szpitala. Pacjentki to głównie mieszkanki powiatu opatowskiego, zdarza się kobiety z powiatów ościennych decydują się rodzić w Szpitalu św. Leona.

Mamy bardzo dobre warunki, prawie hotelowe i świetną też atmosferę dlatego to jest naszą dumą, że pacjentki wybierają właśnie nasz szpital.

mówi - Tomasz Staniek - Starosta Opatowski 

Dużym ułatwieniem dla personelu oddziału ginekologiczno-położniczego jest innowacyjny sprzęt, na którym pracują.

Zaplecze to jest rewelacyjne. Mamy tu wszystko to co jest nam potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, do tego żeby pacjentka czuła się bezpiecznie.

mówi - Izabela Frydecka - Lekarz Ginekolog

Warto zauważyć, że przy oddziale funkcjonuje przychodnia ginekologiczno-położnicza.

Chcemy żeby pacjentki poznały ten oddział za nim zdecydują się tutaj rodzić.  

mówi - Izabela Frydecka - Lekarz Ginekolog

Oddział ginekologiczno-położniczy w Szpitalu świętego Leona tworzy wykwalifikowana kadra lekarska i pielęgniarska, kadra, która dba nie tylko zdrowie pacjentek ale i o atmosferę. Aura, która wytworzona została w opatowskim szpitalu, umila czas pacjentom ale motywuje także personel.

W niespełna rok Szpital św. Leona zmienił się diametralnie. Oddziały są co raz to nowocześniejsze, innowacyjny sprzęt i profesjonalny personel wszystko dla dobra pacjentów.

Bartek Gębusia

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 07.02.2020, 19:52
Rodziłam w tym szpitalu i sobie chwalę warunki świetne i mila atmosfera. Personel super.
Kraken
Kraken 07.02.2020, 18:11
Sprzęt mają i *** bo nowy, ale ***owych lekarzy, wolał bym fo Sandomierza lub Kielc jechać niż tam

Pozostałe