"Jedni mają superbohaterów, a ja mam super Babcię i Dziadka"

  • 22.01.2020, 10:54
  • Katarzyna Kurek
"Jedni mają superbohaterów, a ja mam super Babcię i Dziadka"
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Dzień Babci i Dziadka, to te chwile w roku kiedy szczególnie możemy dać wyraz swoich uczuć do najstarszych w rodzie.

Dwa dni w roku są szczególne dla wszystkich babć i dziadków, 21. i 22. stycznia odbierają od swoich wnucząt upominki, moc ciepłych słów i życzeń. Ci dziadkowie, których wnuki uczęszczają do szkół i przedszkoli uczestniczą również w specjalnych koncertach, spektaklach i innych programach artystycznych w wykonaniu najmłodszych pociech. Na występy wychowanków Niepublicznego Żłobka i Przedszkola "Pajacyk" do "Malwy" przyszły tłumy babci i dziadków.

"Babcia i dziadek są bardzo ważnymi postaciami w życiu każdego dziecka. Ta silna więź, która ich łączy jest niezbędna dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego dzieci. Dziadkowie naszych wychowanków są bardzo częstymi gośćmi w naszej placówce, niejednokrotnie to oni odbierają maluchów z przedszkola."

- mówi Jagoda Przyrowska-Gębka - dyrektor Niepublicznego Żłobka i Przedszkola "Pajacyk"

Podobno gdy dziadkowie wchodzą drzwiami - dyscyplina wylatuje przez okno. Maluchy z "Pajacyka" to potwierdził, twierdząc, że to właśnie babcia i dziadek dają przyzwolenie na to, czego zabraniają im rodzice. Podkreślają również, że z dziadkami widują się niemal codziennie, bawią się, wychodzą na spacery, ale są też w mniej przyjemnych momentach - zawsze przytulą i pocieszą. 
Nagrody dla dziadków, za okazywaną pomoc, wsparcie i bezwarunkową miłość - nie trzeba daleko szukać. Dzieci okazały to na scenie "Malwy" wierszami o miłości to swoich dziadków, piosenkami, czy tańcem. 
 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe