Wielopokoleniowe kolędowanie w Ostrowieckim Browarze Kultury

  • 21.01.2020, 14:29
  • Katarzyna Kurek
Wielopokoleniowe kolędowanie w Ostrowieckim Browarze Kultury
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

"Z kolędą przez pokolenia" pod takim hasłem już po raz 8. Przedszkole Publiczne Nr 12 zorganizowało wyjątkowy, międzypokoleniowy koncert kolęd i pastorałek.

Międzypokoleniowy koncert kolęd i pastorałek, w tym roku połączono z obchodami Dnia Babci i Dziadka. Wydarzenie już na stałe wpisało się w kalendarz przedszkolnych uroczystości. Dziadkowie i Babcie otrzymały dziś wyjątkowy prezent od swoich wnucząt, ale na scenie zaprezentowali się również absolwenci przedszkola, rodzice, a nawet kadra pedagogiczna z "12". Święto babci uświetnił także występ seniorów działających w chórze Uniwersytetu Trzeciego Wieku. 

"Choć dzisiaj wśród publiczności nie ma mojej wnuczki, to bardzo cieszę się, że mogę dziś wystąpić dla babć i dziadków oraz innych wnucząt. To naprawdę wyjątkowy dzień."

- mówi Alicja Boroń, śpiewająca w chórze UTW

W tym roku, już nie w murach przedszkola a przed szerszą publicznością i na dużej scenie wystąpiły maluchy z "12", a organizowany od 2012 roku wielopokoleniowy koncert kolęd i pastorałek w tym roku został przeniesiony do Ostrowieckiego Browaru Kultury. 

"Organizujemy ten koncert aby wzmocnić rodzinne więzi, ale także uwrażliwić najmłodszych obywateli na to, że wśród nich są również osoby starsze, babcie i dziadkowie, którym należy się ogromny szacunek."

- podkreśla Beata Krauze-Składanowska - dyrektor PP Nr 12 w Ostrowcu Świętokrzyskim 
 

Katarzyna Kurek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe