Warsztaty edukacyjne z babcią i dziadkiem w Muzeum

  • 20.01.2020, 12:53
  • Bartek Gębusia
Warsztaty edukacyjne z babcią i dziadkiem w Muzeum
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Muzeum Historyczno-Archeologiczne wznowiło cykl warsztatów edukacyjnych. W ramach edycji 2020 zaprosiło na Krzemionki babcie, dziadków, wnuki a także rodziców. Temat przewodni to oczywiście święta przypadające na 21 i 22 stycznia, ich historia i dyskusja o szacunku do osób starszych oraz wspólne przygotowanie okolicznościowych upominków.

Babcie edukują, wychowują, zabawiają, opiekują się wnukami to bardzo odpowiedzialne zadania, babcie są także dużą pomocą dla rodziców, ujmować nie można także dziadkom, którzy wspierają i pomagają, z zaangażowaniem spełniają swoją rolę.

Babcie i dziadkowie są wielkimi skarbnicami wiedzy i doświadczenia, służą pomocą w każdej sytuacji. W czasach kiedy jesteśmy zabiegani i zajęci swoimi sprawami warto jednak zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o swoich dziadkach, a jeszcze lepiej odwiedzić ich i spędzić z nimi czas, tak zrobili uczestnicy warsztatów zorganizowanych w Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki. 

Warsztaty zostały zorganizowane w związku z przypadającym na dzień 21 i 22 stycznia świętem Babci i Dziadka.  Najmłodsi podczas sobotniego spotkania w muzeum poznali historię Dnia Babci i Dnia Dziadka.  Po ciekawej prelekcji, wnuki wykonywały własnoręcznie spersonalizowane wieszaki na ubrania dla swoich babć i dziadków, a oni jak zawsze służyli pomocą. W Muzeum Archeologicznym i Rezerwacie Krzemionki to kolejne już warsztaty dla mieszkańców regionu, a przed nami kolejne wydarzenia. 

Pracownicy Muzeum Archeologicznego zajęcia i warsztaty prowadzić będą przez miesiąc, 7 dni w tygodniu. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe