Tragiczny finał poszukiwań 16-latka

  • 18.01.2020, 11:25
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Tragiczny finał poszukiwań 16-latka
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Nie żyje 16- letni mieszkaniec z Boksyc w gminie Waśniów. Jego ciało znaleziono w miejscowości Momina, w przydrożnym rowie.

17 stycznia 2020 r. zaginął 16-letni chłopiec, mieszkaniec gminy Waśniów. Matka zgłosiła zaginięcie syna, który po szkole nie wrócił do domu. Poszukiwania ruszyły w piątek od godziny 17.00. Użyto kamery termowizyjnej. W szukanie 16-latka  zaangażowała się OSP z Mominy i Waśniowa oraz służby policyjne. Dziś po godzinie 8.00 odnaleziono jego ciało w jednym z przydrożnych rowów, przy drodze prowadzącej do Boksyc. Pod nadzorem prokuratora trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tej tragedii. 

Po tych czynnościach, w późniejszym czasie, będzie można stwierdzić czy mieliśmy do czynienia z nieszczęśliwym wypadkiem, czy wypadkiem drogowym czy też z umyślnym działaniem  osób trzecich

- mówi Łukasz Kołodziejczak z Powiatowej Komendy Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim  

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe