Hawaje - odwiedzić czy zamieszkać?

  • 17.01.2020, 10:34
  • MATERIAŁ PARTNERA
Hawaje - odwiedzić czy zamieszkać? fot. Instytut Kultur i Języków Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim

Podziel się:

Oceń:

24 stycznia 2020 roku o godzinie 17:30 w auli II WSBiP odbędzie się kolejne już inspirujące spotkanie zorganizowane przez Instytut Kultur i Języków Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Tym razem organizatorzy zabiorą uczestników na Hawaje - czyli na piękne Wyspy, położone na Oceanie Spokojnym. Magiczne miejsce, które kojarzy się z rajem na Ziemi: cudowne plaże, wodospady, wulkany oraz dużo słońca. Nasuwa się więc pytanie: Czy lepiej wybrać się tam na wycieczkę, czy od razu przeprowadzić...?!

Gościem specjalnym będzie autor, dziennikarz i podróżnik Bogusław Szedny - znany również jako Architekt Szczęśliwego Życia.
Pan Bogusław mieszkał na Hawajach przez ponad dwa lata. Pierwsze 12 miesięcy spędził w komfortowych warunkach. Wynajmował dom blisko oceanu i woził się kabrioletem. Jednak po roku, wydał wszystkie oszczędności i stał się osobą bezdomną. Mieszkając w namiocie bez pieniędzy, przeżył tam kolejny rok - co wpłynęło na jego wewnętrzną transformację. O tym jak żyć na Hawajach, gdy ma się dużo na koncie i jak przeżyć bez pieniędzy - będzie można dowiedzieć się podczas spotkania.

Prelekcja będzie również o historii Hawajów, o miejscach które warto odwiedzić oraz o tym, jak wygląda codzienne życie na Wyspach. 

Bogusław Szedny – autor, podróżnik, inspirujący mówca, Architekt Szczęśliwego Życia. Przez ponad 15 lat pracował jako dziennikarz radiowo-telewizyjny i przez 10 lat, był współwłaścicielem kilku firm. W 2011 roku porzucił wszystko, aby zająć się medytacją i samorozwojem. Największą transformację przeszedł, mieszkając na Hawajach, gdzie przez rok doświadczył bezdomności. Po ponad ośmiu latach spędzonych w USA, w 2015 roku, Bogusław wrócił na stałe do Polski, gdzie inspiruje ludzi do odkrywania wewnętrznego szczęścia. Do dziś odwiedził 40 państw.

Bogusław Szedny jest autorem dwóch książek, które w większości powstały na Hawajach: „XII sugestii - Przewodnik do szczęśliwego życia” oraz „Inspiracje” - ilustrowany zbiór wierszy. Na miejscu będzie można zakupić obie książki, z dedykacją od autora. Wstęp wolny.

MATERIAŁ PARTNERA

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe