BWA zaprasza na warsztaty z opisu dzieła sztuki

  • 16.01.2020, 14:05
  • Bartek Gębusia
Warsztaty z opisu dzieła sztuki
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Nie łatwo jest opisać muzykę, film, obraz, rzeźbę, bo trudno jest w sztuce uchwycić w sposób jednoznaczny to co jest w niej najważniejsze. Opis dzieła sztuki nie zawsze musi być jej interpretacją. Umiejętność dokonywania opisu dzieła to analiza, a tym samym głębsze poznanie i inny sposób odbioru sztuki.

Warsztaty organizowane  przez  Biuro Wystaw Artystycznych są dostosowywane do wieku uczestników, którzy w przystępny sposób poznają tajniki opisywania dzieł sztuki. Ci, którzy zdecydują się odwiedzić ostrowiecką galerię uczą się w sposób praktyczny, na konkretnych przykładach. Tym razem uczestnicy zajęć mogą obejrzeć i opisać  prace pokonkursowe 14. Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki

 

Biuro Wystaw Artystycznych wciąż rozbudowuje swoją ofertę dla mieszkańców, aby zachęcić do obcowania ze sztuką. Galeria czeka również na propozycje i jest otwarta na współpracę z różnymi środowiskami.

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe