Rekordowy finał WOŚP w Ćmielowie

  • 15.01.2020, 13:04 (aktualizacja 15.01.2020, 16:15)
  • Redakcja Lokalna.TV
Rekordowy finał WOŚP w Ćmielowie fot. Kasia i Marcin

Podziel się:

Oceń:

12 stycznia w Gminie Ćmielów zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To był wyjątkowy finał pod każdym względem. Poza ogromną frekwencją i wspaniałą atmosferą padł rekord zebranych dotychczas pieniędzy.

Podczas przedpołudniowej ulicznej kwesty, jak i popołudniowych występów i licytacji w Domu Kultury w Ćmielowie zebrano kwotę ponad 7860 złotych.

Do udziału w tegorocznej kweście zaangażowały się wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Ćmielów, które na tę okazję przygotowały słodkie wypieki rozdając je mieszkańcom w zamian za datek do puszki WOŚP. 

Na scenie ćmielowskiego Domu Kultury swoje umiejętności zaprezentowały dzieci i młodzież w terenu Gminy Ćmielów a także zaproszeni goście.

W organizację tegorocznego finału zaangażowali się pracownicy Domu Kultury, Urzędu Miasta i Gminy w Ćmielowie a także pracownicy jednostek podległych. 

Niezwykłym zakończeniem finału było wspólne odśpiewanie hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które spotkało się z gromkimi brawami mieszkańców.

Po raz kolejny mieszkańcy Ćmielowa pokazali, że mają wielkie, gorące serca, i że potrafią się jednoczyć aby pomagać innym.

Redakcja Lokalna.TV

Zdjęcia (15)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe