Rekordowy finał WOŚP w Ćmielowie

  • 15.01.2020, 13:04 (aktualizacja 15.01.2020, 16:15)
  • Redakcja Lokalna.TV
Rekordowy finał WOŚP w Ćmielowie fot. Kasia i Marcin

Podziel się:

Oceń:

12 stycznia w Gminie Ćmielów zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. To był wyjątkowy finał pod każdym względem. Poza ogromną frekwencją i wspaniałą atmosferą padł rekord zebranych dotychczas pieniędzy.

Podczas przedpołudniowej ulicznej kwesty, jak i popołudniowych występów i licytacji w Domu Kultury w Ćmielowie zebrano kwotę ponad 7860 złotych.

Do udziału w tegorocznej kweście zaangażowały się wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Ćmielów, które na tę okazję przygotowały słodkie wypieki rozdając je mieszkańcom w zamian za datek do puszki WOŚP. 

Na scenie ćmielowskiego Domu Kultury swoje umiejętności zaprezentowały dzieci i młodzież w terenu Gminy Ćmielów a także zaproszeni goście.

W organizację tegorocznego finału zaangażowali się pracownicy Domu Kultury, Urzędu Miasta i Gminy w Ćmielowie a także pracownicy jednostek podległych. 

Niezwykłym zakończeniem finału było wspólne odśpiewanie hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które spotkało się z gromkimi brawami mieszkańców.

Po raz kolejny mieszkańcy Ćmielowa pokazali, że mają wielkie, gorące serca, i że potrafią się jednoczyć aby pomagać innym.

Redakcja Lokalna.TV

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe