Dzień Babci i Dziadka na Krzemionkach

  • 13.01.2020, 14:32
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Dzień Babci i Dziadka na Krzemionkach fot. Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki

Podziel się:

Oceń:

Muzeum Archeologiczne i Rezerwat Krzemionki rozpoczyna w tym roku kolejny cykl zajęć pod hasłem "Sobota w muzeum".

W sobotę 18 stycznia tematem spotkania będą zbliżające się Dni Babci i Dziadka. Pracownicy muzeum zapraszają więc wnuczęta wraz ze swoimi babciami i dziadkami na zajęcia, których uczestnicy dowiedzą się skąd wzięły się obchody Dni Babci i Dziadka w Polsce oraz jak wygląda celebrowanie tych świąt w innych krajach. Spotkanie będzie również doskonałym pretekstem do dyskusji na temat szacunku do starszych osób. To właśnie babcie i dziadkowie są często ogniwem scalającym rodzinę, źródłem wiedzy o przodkach, przekaźnikami ważnych wartości, tradycji i zwyczajów. Podczas zajęć będzie można przygotować własnoręcznie prezenty dla babć i dziadków.

Zajęcia odbędą się o godzinie 11.00, czas trwania: 1-1,5 godziny. Koszt: 8 zł za osobę. Udział w zajęciach tylko po wcześniejszej rezerwacji pod nr 41 330 45 50, 669 970 499 lub adresem email: [email protected]

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe