WOŚP Ostrowiec 2020: Przedmiotów na licytację przybywa

  • 10.01.2020, 15:36 (aktualizacja 10.01.2020, 18:14)
  • Bartek Gębusia
WOŚP Ostrowiec 2020: Przedmiotów na licytację przybywa
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 28 lat łączy Polaków, wszyscy pomagają i dokładają swoją cegiełkę aby polepszyć stan polskiej medycyny. WOŚP to nie tylko uliczna kwesta funduszy, to także licytacje i aukcje internetowe.

Na portalu internetowym gdzie licytowane jest już około 80 gadżetów.  Wśród licytowanych przedmiotów jest między innymi kopia certyfikatu wpisu Krzemionek na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w zestawie ze specjalnie wykonaną szpilą. 

Tych gadżetów jest bardzo dużo. pełna lista jest dostępna na naszej stronie sztabowej - wosp.ostrowiec.info.

informuje - Dariusz Czupryński - Szef Sztabu WOŚP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Pula przedmiotów na aukcję powiększa się, Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gadżety oraz wyjątkowy obraz. Prezydent podkreślał jak ważne są działania Fundacji WOŚP. 

W wielu miastach, w wielu szpitalach jest bardzo dużo sprzętu z logo WOŚP. Ci którzy tego nie doświadczyli, ci którzy tego nie dostrzegli, nie musieli skorzystać nie potrafią tego poszanować. 28 lat to jest historia, cieszę się, że w Ostrowcu ta historia nadal ma ciąg dalszy.

mówi - Jarosław Górczyński - Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Od wielu lat Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim wspiera także Starostwo Powiatowe.

Liczymy na to, że wszyscy przedstawiciele, pracownicy jednostek i starostwa również włączą się, mam taką informację, do "dobrego grania Orkiestry", które przyczyni się ostatecznie do większych możliwości, tych, które w powiecie ostrowieckim zarejestrowane zostaną jako rekordowe kwoty.

mówi - Andrzej Jabłoński - Wicestarosta Powiatu Ostrowieckiego

Wicestarosta ostrowiecki - Andrzej Jabłoński przekazał obraz Krzysztofa Cioka, pamiątkowy album, zestaw gadżetów oraz wspomniany wcześniej certyfikat UNESCO. Licytacje internetowe trwają, w niedzielę podczas części koncertowej również nie zabraknie ciekawych przedmiotów do wylicytowania. 

Bartek Gębusia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe