WOŚP Ostrowiec 2020: Przedmiotów na licytację przybywa

  • 10.01.2020, 15:36 (aktualizacja 10.01.2020, 18:14)
  • Bartek Gębusia
WOŚP Ostrowiec 2020: Przedmiotów na licytację przybywa
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 28 lat łączy Polaków, wszyscy pomagają i dokładają swoją cegiełkę aby polepszyć stan polskiej medycyny. WOŚP to nie tylko uliczna kwesta funduszy, to także licytacje i aukcje internetowe.

Na portalu internetowym gdzie licytowane jest już około 80 gadżetów.  Wśród licytowanych przedmiotów jest między innymi kopia certyfikatu wpisu Krzemionek na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w zestawie ze specjalnie wykonaną szpilą. 

Tych gadżetów jest bardzo dużo. pełna lista jest dostępna na naszej stronie sztabowej - wosp.ostrowiec.info.

informuje - Dariusz Czupryński - Szef Sztabu WOŚP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Pula przedmiotów na aukcję powiększa się, Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gadżety oraz wyjątkowy obraz. Prezydent podkreślał jak ważne są działania Fundacji WOŚP. 

W wielu miastach, w wielu szpitalach jest bardzo dużo sprzętu z logo WOŚP. Ci którzy tego nie doświadczyli, ci którzy tego nie dostrzegli, nie musieli skorzystać nie potrafią tego poszanować. 28 lat to jest historia, cieszę się, że w Ostrowcu ta historia nadal ma ciąg dalszy.

mówi - Jarosław Górczyński - Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

Od wielu lat Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim wspiera także Starostwo Powiatowe.

Liczymy na to, że wszyscy przedstawiciele, pracownicy jednostek i starostwa również włączą się, mam taką informację, do "dobrego grania Orkiestry", które przyczyni się ostatecznie do większych możliwości, tych, które w powiecie ostrowieckim zarejestrowane zostaną jako rekordowe kwoty.

mówi - Andrzej Jabłoński - Wicestarosta Powiatu Ostrowieckiego

Wicestarosta ostrowiecki - Andrzej Jabłoński przekazał obraz Krzysztofa Cioka, pamiątkowy album, zestaw gadżetów oraz wspomniany wcześniej certyfikat UNESCO. Licytacje internetowe trwają, w niedzielę podczas części koncertowej również nie zabraknie ciekawych przedmiotów do wylicytowania. 

Bartek Gębusia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe