Rozmowa z Hubertem Januszewskim

  • 09.01.2020, 15:14
  • Lokalna.TV | Twoje Źródło Informacji
Rozmowa z Hubertem Januszewskim
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Od stycznia 2020 roku wzrosły opłaty i zmieniła się firma odpowiedzialna za wywóz śmieci w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pierwsze dni nowego roku pokazują, że stan śmietnikowych altan pozostawia wiele do życzenia. Dlaczego? O tym między innymi mówi Hubert Januszewski dyrektor firmy Remondis, gośc Agnieszki Cybulskiej w programie ESPRESSO.

lokalna.tv|twojeźródłoinformacji_

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Znajomy
Znajomy 10.01.2020, 14:22
Żenada. Przychodzi do studia dyrektor poważnej firmy i płacze tak naprawdę z powodu, że przegrał przetarg. I po tygodniu ocenia firmę która wygrała.
producent śmieci
producent śmieci 10.01.2020, 18:12
zawsze wychodziłem z założenia że "za tanie pieniądze psy mięso jedzą" - moim zdaniem miasto powinno wybierać ofertę najbardziej rzetelnej firmy zajmującej się naszymi śmieciami - po tylu latach działalności w Ostrowcu,znany w całej Polsce Remondis miał dobrą opinię co do swoich usług,więc po co było zmieniać i stawiać nie niezbyt znany zakład - w tym temacie żartów nie ma !! doskonale wiem,że obowiązują procedury przetargowe i wszystkie urzędy zobowiązane są do wyboru najtańszych firm , jednak czy TANIEJ oznacza LEPIEJ ?!! co będzie z porządkiem w mieście gdy okaże się po pół roku że nowa firma nie spełnia naszych wymagań ? powrót do Remondisu ? ale za jaką wtedy cenę
Robert
Robert 14.01.2020, 12:31
Nie jest filozofią wozić śmiecie. A pieniądze powinny zostać w kraju, a nie być wywożone do Niemiec. W przeciwnym razie zawsze będziemy niewolnikami.

Pozostałe