Ostrowiecki szpital potrzebuje specjalistów

  • 03.01.2020, 14:52 (aktualizacja 05.01.2020, 13:29)
  • Bartek Gębusia
Ostrowiecki szpital potrzebuje specjalistów
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

Oceń:

Służba zdrowia od lat boryka się z wieloma problemami, jednym z nich są braki kadrowe. W całej Polsce brakuje lekarzy specjalistów, wiele lecznic z tego powodu zmuszone jest do likwidowania oddziałów.

Wizyty w szpitalach, zabiegi czy operacje to dla wielu osób duże przeżycie, stres, nie są to miłe sytuacje.  Personel medyczny dokłada wszelkich starań, aby pacjenci byli objęci jak najlepszą opieką, co sprzyja szybkiemu powrotowi do zdrowia, jednak lekarzy specjalistów brakuje. 

W ostrowieckim szpitalu brakuje nie tylko lekarzy chirurgów ale równie potrzebni są interniści, anestezjolodzy, nefrolodzy, praktycznie każdy oddział ma problemy kadrowe. Brakuje także pielęgniarek. 

 

Bartek Gębusia

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ula
Ula 06.01.2020, 20:26
Szpital w Opatowie był w zeszłym roku SUPER bo była Dr n.m Spercjalista Chirurgii - Naczyniowej ,która swoją praca utrzymywała Szpital pacjenci z całego Ostrowiec Św byli przyjmowani na oddzial Chirurgii ,jestem.wdzięczna Pan dr za ratowanie moich kończyn dolnych ,nie stety nie dane było Pani Dr wykonywać takiego ciężkiego zawodu jak Chirurg -Naczyniowy, wielki żal że Włodarze Powiatu i Szpitala nie zatrzymali tak mądrego fachowca. PRZYKRE !!!!
Gość
Gość 04.01.2020, 11:17
Jedź ie do Opatów tam srarosta srworzył perełkę.
,,,,,
,,,,, 04.01.2020, 07:18
Jak tak dalej pójdzie z szpitalem .To znachorzy wrócą ;)

Pozostałe