Ostrowiec: Miejski Dzień Seniora 2019

  • 28.12.2019, 10:55
  • Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook
Ostrowiec: Miejski Dzień Seniora 2019

Podziel się:

Oceń:

Już po raz czwarty seniorzy spotkali się na obchodach Miejskiego Dnia Seniora. Tym razem wysłuchali koncertu zespołu góralsko - rockowego InoRos, a następnie bawili się w rytmach przebojów granych przez DJ Gomeza.

Miejski Dzień Seniora był okazją do podziękowań, co w imieniu seniorów zgromadzonych w piątek 27 grudnia, w hali MOSiR przy ul. Świętokrzyskiej, uczyniła prezes ostrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Matylda Niewójt zwracając się do prezydenta Jarosława Górczyńskiego:

Jest koniec roku, a więc czas refleksji, czas na zastanowienie się, na przemyślenia i podziękowania, za wszystko to co Pan robi na rzecz seniorów. Za te politykę senioralną, którą stara się Pan wspólnie z seniorami "nic o nas bez nas" kształtować. To wielka rzecz dla nas. Mamy w panu przyjaciela

Sztuką jest czerpać z Waszego doświadczenia życiowego i zawodowego i ja mam tą przyjemność i przywilej, że mogę się z Państwem spotykać. To są miłe spotkania, zawsze twórcze, zawsze z nich coś konstruktywnego wynika i za to chce wszystkim Seniorom podziękować

- mówił prezydent Jarosław Górczyński, deklarując jednocześnie, że programy takie jak np. "Aktywny Senior", które są finansowane z budżetu miasta, w 2020 roku będą kontynuowane. W przyszły rok zdaniem prezydenta Ostrowca "wchodzimy z przytupem "w symbiozie od juniora do seniora".

Seniorów w dobre nastroje wprowadziła gwiazda wieczoru zespół tworzący muzykę folkową InoRos, finalista 2 edycji Must Be The Music Tylko Muzyka.

  fot. Anna Śledzińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zaproszenie prezydenta Ostrowca i  współorganizatorów: Miejskiego Centrum Kultury  oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odpowiedziało około 800 seniorów z terenu powiatu ostrowieckiego oraz ościennych. W gronie gości znaleźli się seniorzy z zaprzyjaźnionego klubu z Sadowia, na czele z wójt gminy Marzeną Urban - Żelazowską.

fot. Marzena Urban-Żelazowska

Członkowie Klubów Seniora z naszej gminy wzięli udział w Miejskim Balu Seniora w Ostrowcu Świętokrzyskim.Bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi Jarosławowi Górczyńskiemu oraz Panu Dyrektorowi MCK Jackowi Kowalczykowi za zaproszenie, ciepłą świąteczno - noworoczną atmosferę, serdeczne przyjęcie, integrację oraz wspaniałą zabawę

- napisała w mediach społecznościowych tuż po imprezie wójt Sadowia Marzena Urban - Żelazowska.

W tanecznych rytmach, w piątkowe popołudnie seniorzy szlifowali na parkiecie formę przed zbliżającymi się balami sylwestrowymi, zgodnie deklarując, że w nowym roku nie zwolnią tempa.

 

 

Lokalna.TV | Telewizja - Internet - Facebook

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Effect Studio Company z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, os. Słoneczne 14 jest administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe